Отзывы

«Огромное спасибо преподавателю польского языка, Ирине Винниченко, за быстрое и качественное обучение.
Очень благодарна за отношение с индивидуальным подходом, что помогло мне хорошо воспринимать и усваивать материал. Данный курс оправдал мои ожидания, я получила теоретические и практические навыки общения на польском языке. Название моего университета «Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie».

Аня Постойко, магистратура. Варшава

Я Анастасія, зараз знаходжусь у Варшаві. Це дивовижне місце. Коли я остаточно вирішила поступити в Польшу, я відразу знайшла курси польської мови. Чесно я не очікувала що я познайомлюсь з таким гарним викладачем. Ірина дуже хороший вчитель, мені ніколи не було сумно на її уроках. Вона дала мені ту основу з якою я зараз майже вільно спілкуюсь з поляками!! Так часу на вивчення в мене було замало але все ж таки Іра допомогла мені та навчила мене. Зараз я навчаюсь у Vistula Universal дуже подобається!

«Пишу цей відгук спеціально для свого улюбленого викладача польської за весь мій час навчання) Навчаюся у Вроцлаві, одному з найбільший міст Польші, це надзвичайно гарне та чудовове місто, приїхавши до якого, не хочеться його покидати. ВНЗ я обрав, на мою думку, один з найпрестижніших у плані якості навчання та методу викладання, це — Політехніка Вроцлавська, де я навчаюся на відділі цивільного та водного будівництва. Не можу сказати, що початок легкий, навпаки, починаю розуміти, що пройти цей шлях буде не так просто.
Пару слів також хотілось би сказати про сам курс, який мені дуже допоміг з оволодінням польської мови, охоче чекав на кожне заняття та писав цікаві твори, дякую за все».

Богдан Норенко, 1 курс. Вроцлав

«Я навчаюсь у Кракові в KA im. A.F. Modrzewskiegо на факультеті косметології. Мені тут подобається, позитивні люди, викладачі завжди допоможуть. Щоб навчатись в Польщі потрібно знати мову, тому я не думаючи відправилась на курси польської мови, викладала їх Винниченко Іра. Вона хороший викладач і добре знає свою справу».

Аня Данілова, 1 курс. Краків