Назустріч побажанням трудящих: ПОЛЬЩА І УГОРЩИНА ДАЮТЬ ДОБРО НА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ПО БЕЗВІЗУ

Назустріч побажанням трудящих: ПОЛЬЩА І УГОРЩИНА ДАЮТЬ ДОБРО НА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ПО БЕЗВІЗУ

Інтерес до роботи за кордоном у наших співвітчизників не слабшає вже котрий рік. Звичайно українців цікавить не стільки сама робота, скільки рівень її оплати. А він у зарубіжного роботодавця в кілька разів вище, ніж у вітчизняного. Що найцікавіше, така висока за українськими мірками оплата, в той же час, вважається низькою за мірками приймаючої країни, і продукція, вироблена приїжджими працівниками, має велику цінової конкурентоспроможність на ринку. Цікаво, що заважає українським роботодавцям підняти оплату до такого ж рівня?

 

З отриманням Україною безвізового режиму з ЄС шукачіачі робочих місць зацікавилися можливістю його використання в своїх цілях. Наприклад, більше 40% українців в ході недавнього опитування висловили намір використовувати безвіз для пошуку роботи.

 

Несподівано євроспрямування заробітчан отримали підтримку з іншого боку західного кордону. Незважаючи на те, що центральна влада Євросоюзу наполягає на тому, що спрощення візового режиму не поширюється на трудових мігрантів, в Союзі є країни, які зважилися використовувати цей механізм для залучення працівників.

 

Першопрохідцем стала Польща, яка стала в останні роки центром тяжіння для сотень тисяч українських трудящих. Польські власті дозволили безвізовим «туристам» оформлятися на роботу на місці. Ми вже описували плюси і мінуси цього варіанту.

 

Слідом за Польщею підтяглася і Угорщина, яка також відчуває дефіцит трудових ресурсів. Місцева влада підкоригували внутрішнє законодавство таким чином, щоб українці, в’їхавши в країну по біометриці, мали можливість влаштовуватися на угорських підприємствах за спрощеною процедурою. Таким чином угорці намагаються заманити до себе носіїв тих спеціальностей, на які є попит у місцевих підприємців та іноземних інвесторів.

 

Разом з тим, варіант безвізового працевлаштування залишається для заробітчан досить ризикованим. Одна справа їхати на робоче місце по візі, заздалегідь знаючи, що на кордоні проблем не виникне, маючи уявлення про роботу і розмір оплати, побутових умовах. І зовсім інша — пуститися в авантюру на свій страх і ризик з одним біометричним паспортом та без гарантії того, що вдасться влаштуватися на місце з бажаними умовами. Тому саме для розсудливих клієнтів компанія ЄВРОПА БЕЗ КОРДОНІВ  пропонує відпрацьовану схему з вакансіями у перевірених роботодавців і швидке оформлення необхідних для виїзду документів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *