Що можна і чого не можна провозити через кордон Польщі?

 ‼ Що можна і чого не можна провозити через кордон Польщі? ‼ 🇵🇱

Перш ніж перейти до списку, що можна провезти через кордон Польщі, варто згадати про санкції за їх порушення. По мірі посилення вони можуть бути виражені у вигляді:
✅ конфіскації забороненого;
✅ накладення штрафу (наприклад, 50 євро за зайвий блок сигарет);
✅ депортацію і заборону на в’їзд до ЄС терміном до п’яти років.

➡ За відносно невеликим порушенням може послідувати значне покарання. Тому варто уважно ознайомитися з наведеними нижче правилами провезення через польський кордон.
✅ Провозити через кордон можна сумки, вага яких не перевищує 50 кг на людину.
✅ Напої міцністю понад 22,3% про. – 1 літр горілки на одного подорожуючого. Напої міцністю менше 22,3% про. – до 2 літрів на людину. Однак у даний пункт не попадає вино і пиво. Вино (за винятком ігристого) – до 4 літрів. Пиво – до 16 літрів.
⚠У випадках ввезення алкогольної продукції, що підходить під кілька пунктів, митник може розрахувати і на цій підставі прийняти рішення про кількості дозволеного до ввезення.
✅ Сигари 10 шт. Сигарили 20 шт. Сигарети 40 шт. Тютюн 50 гр. В основному люди перевозять сигарети, але пам’ятайте, якщо ви перевозите більше 2 пачок сигарет на людину, у вас можуть забрати зайві.

⛔ Для ввезення в країну заборонені наступні продукти:
↪ молоко і продукція, створена на його основі;
↪ м’ясо і всі його похідні, в т. ч. сало, ковбаса, балик і т. п.;
↪ консерви – домашня чи покупна;
↪ шоколад.
Ці правила поширюються на всю територію ЄС для в’їзду громадян третіх країн і регламентуються не польською, а загальноєвропейським законодавством.
☝Однак є низка винятків, які дозволяють ввезення:
↪ дитячого харчування;
↪ риби і продуктів, виготовлених на її основі;
с свіжих овочів і фруктів масою до 5 кг на одну людину (за винятком картоплі).
→ Є ще нюанс: готова до вживання м’ясна продукція, в невеликій кількості розчленована на порційні шматочки (нарізка) може бути пропущена через кордон. Просто кажучи, за бутерброд з салом або ковбасою мандрівника не депортують.
→ Складніше йде питання з невеликою кількістю домашньої консервації. Рішення про ввезенні її на територію Польщі буде приймати митник, суб’єктивно визначаючи, що це — «консерви» або «особисте харчування».
Дозволяються для ввезення в Польщу і деякі інші продукти. Наприклад, мед або продукція, вироблена з яєць, сухе молоко і т. д., вагою до 2 кг. → → Можна ввести продукти для спеціального харчування (дієти тощо), якщо, по-перше, їх необхідність підтверджена медичним свідоцтвом, а по-друге, вага не перевищує 2 кг.
Інші обмеження для ввезення в Польщу:
↪ кави – не більше 500 гр.;
↪ чай – не більше 100 гр..
↪ таблетки несильної дії в розмірах, придатних для особистого користування, дозволені для ввезення в Польщу! Сильнодіючі медикаменти (знову ж у персональних обсягах) можна ввозити тільки за відповідного документа від лікаря (з зазначенням установи, ПІБ медика, даних пацієнта, переліку ліків). В інших випадках препарати, які містять психотропні та наркотичні речовини, суворо заборонені для ввезення.
↪ інші товари ввезення-вивезення запчастин, меблів, бензо — або електроінструменту та аналогічних товарів у Польщу підкоряється загальним правилам: на суму не більше 300 євро і вагою, що не перевищує 50 кг на дорослу людину.

⛔ Однозначно під забороною:
↪ наркотики;
↪ радіоактивні, в т. ч. заражені, елементи;
↪ вибухові речовини;
↪ сильнодіючі отрути.

‼ Розібратися з питанням дозволеного для в’їзду-виїзду не тільки можна, але і необхідно. Будь-яка необізнаність може призвести до штрафних санкцій, аж до позбавлення права відвідувати ЄС на кілька років. Краще витратити трохи часу на вивчення питання ‼

 

Отримайте безкоштовну консультацію за телефонами: 
+38 (093)986 84 37 (Viber/Wat’sApp)
+38 (096) 948 51 88
+38 (050) 447 10 98
м. Черкаси, вул. Смілянська, 44, оф. 409
Ліц. МСП України, наказ №423 від 17.03.2017р. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *