Особливості роботи по БЕЗВІЗУ

РОБОТА ПО БЕЗВІЗУ

Ще раз хочу нагадати всім, хто хоче поїхати на роботу за кордон по безвізу — безкоштовний сир, тільки в мишоловці. БЕЗ ВІЗИ (робочої) — працювати українцеві за кордоном не можна.

Інша справа, що поляки беруть на роботу українців без візи в паспорті, а потім оформляють йому робоче запрошення, але це означає тільки одне — польський роботодавець знімає себе відповідальність перед законодавством Польщі, але українець ПОРУШУЄ правила БЕЗІЗОВОГО режиму. Тобто по поверненню з Польщі, йому можуть поставити питання -а де ви були всі 89 днів ? І, якщо він відповість, що працював, — з нього візьмуть пояснення і поставлять в паспорт маленький зелений штампик, який перекреслить подальші спроби поїхати за кордон на кілька років. А польський роботодавець за це не несе ніякої відповідальності, тому що оформив всі необхідні документи, і українець у нього працював офіційно, просто наш співвітчизник НЕ МАВ ПРАВО ЦЕ РОБИТИ.

Ситуація виглядає смішно, але, наведу простий приклад. Людина приходить в магазин і купує собі продукти на 200 гривень. А через годину заходить поліція і інформує продавця, що ці 200 гривень покупець вкрав. Винен продавець, який продав продукти? Звичайно ні. Ось і наші співвітчизники, які їдуть працювати за БЕЗВІЗУ йдуть на умисне порушення безвізового режиму, тобто стають порушниками і покарання буде одне – депортація і штраф.

Я прошу вас подумати, перед тим як подзвонити мені і попросити знайти роботу по безвізу щоб не кусати потім лікті.

А ті роботодавці, які відправлять вас по «безвізу» на роботу (тому що Я вам з цим не захочу допомогти), потім просто розведуть руками.

 
Отримайте безкоштовну консультацію за телефонами:
☎+38 (093)986 84 37 (Viber/Wat’sApp)
☎+38 (096) 948 51 88
☎+38 (050) 447 10 98
м. Черкаси, вул. Смілянська, 44, оф. 409
Ліц. МСП України, наказ №423 від 17.03.2017р.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *