Корисні телефонні програми для життя у Польщі

Корисні телефонні програми для життя у Польщі

У сучасному світі дуже важко вийти кудись без мобільного телефону, а вже тим паче в чужій країні. Оскільки мобільні телефони стали універсальними помічниками в повсякденному житті, кожен рік виходить все більше корисних і зручних додатків. Представляємо вам ТОП додатків, які можуть полегшити ваше життя в Польщі.

«Асистент Межа» — це віртуальний довідник по всіх дорожніх, авіаційним, залізничним, морським і пішохідних прикордонних пунктів пропуску Польщі. Додаток володіє інформацією про те, які документи повинен мати з собою мандрівник і який маршрут краще вибрати для перетину кордону.

Pierwsze Kroki w Polsce — мобільний додаток допоможе іноземцям більше дізнатися про Польщу і освоїтися в цій країні. Завдяки програмі можна дізнатися, яку правову, медичну та соціальну допомогу іноземці можуть отримати в Польщі.

Jak Dojadę – краща програма з розкладом і картами громадського транспорту в Польщі. Завдяки ній, можете подивитися маршрут з точки А до точки Б, розрахувати точний час прибуття і т. д.

Nextbike/Veturilo — якщо ви хочете взяти напрокат велосипед, то у Варшаві є відмінна програма Veturilo. Реєструєтеся в системі, кладете на рахунок 10 злотих, і можете брати напрокат велосипед з найближчої велостоянки. Перші 20 хвилин їзди безкоштовні. Більш тривалі поїздки — платні і можуть тривати не більше 12 годин, штраф за перевищення цього часу 200 злотих. Додаток дуже зручне, зберігає всі ваші коди від велосипедів, показує скільки грошей залишилося на рахунку і як довго ви каталися.

Gdzieturilo – покаже вам, де найближча велосипедна станція і скільки велосипедів на ній залишилось.

Going. – тут ви знайдете інформацію про всіх культурних заходах, що проходять у Варшаві. Тут зібрано все: кіно, театр, вечірки, фестивалі, ярмарки. Також у програмі є календар, де ви можете визначити, коли і які події хочете відвідати. Іноді власникам додатки роблять знижки або надають безкоштовний вхід.

Pyszne.pl – додаток для замовлення їжі додому чи в офіс. Можете подивитися онлайн меню, ціни, відгуки. Зручно те, що всі ресторани зібрані разом і це дуже сильно економить час.

Qpony — найвідоміше додаток для любителів розпродажів. Розповість вам про всі акції та знижки в магазинах одягу, кафе і фаст-фудах.

Skycash – додаток, який дозволяє купувати квитки на громадський транспорт онлайн. З ним вам не потрібно турбуватися, якщо ніде купити квиток, адже контролери беруть і електронні квитки.

Hungry now — це додаток, що дозволяє легко знаходити ресторани швидкого харчування. Як тільки ви вкажете своє місце розташування, програма відобразить найближчі фаст-фуди неподалік.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *